توسعه بازار داخلی و بین المللی

ونچر کپیتالخلق داستان های جسورانه موفق با رایمندونچرز

کارآفرینان در زمینه توسعه بازار خدمات و محصولات خود همواره با دو چالش اساسی تامین مالی و راهبری و مدیریت مواجه بوده اند.

ما در رایمندونچرز دلسوزانه با ارایه انواع خدمات مشاوره ای و اجرایی، ضمن تضمین موفقیت کارآفرینان، سرمایه گذاران را نیز در متنوع سازی پرتفوی سرمایه گذاری خود یاری می کنیم.

مشاوره تجاری سازی

بطور قطع پتانسیل واقعی ایده های نو و شرکتهای دانش بنیانی که به پشتوانه آنها تأسیس می شوند، بدون حمایت مالی و مدیریتی مجموعه هایی مثل رایمندونچرز بالفعل نخواهد شد. رایمند علاوه بر حمایت های همه جانبه مالی از کارفرمایان کشور، در کلیه مراحل تجاری سازی ایده از ارایه Market Teaser در فرآیند Road Show برای ذینفعان کلیدی محصولات شرکتهای پرتفوی تا عقد قرارداد نهایی با ذینفعان کلیدی محصولات به ارایه خدمات مشاوره تجاری سازی و بازاریابی و توسعه بازار داخلی و بین المللی به کارآفرینان کشور می پردازد.

عبور یک شرکت از تولید ایده تا تجاری سازی مستلزم برخورداری از تجارب تکنولوژیکی و توسعه نمونه است. تدارک تیم تجاری سازی و بازاریابی، توسعه استراتژیهای بازاریابی، جذب مشتریان بالقوه و عرضه کنندگان قابل اتکا، در کنار تأمین منابع مالی برای توسعه و تجاری سازی محصولات شرکتهای دانش بنیان از خدمات ارزش افزا یا Value Added Services ما در رایمندونچرز می باشد.

تحقیق و توسعه

نیاز کشور به تحقیقات هدفدار در راستای تقویت نظام نوآوری کشور پیش نیاز دستیابی به اقتصاد دانش بنیان و تحقق اهداف متعالی اقتصاد مقاومتی است. رایمندونچرز از طریق اتخاذ یک استراتژی فعال در زمینه ورود به تحقیقات هدفدار بر مبنای تشخیص بسترهای دارای شکاف علمی و نیازسنجی استراتژیک در این زمینه، کمک به ارتقاء نظام نوآوری کشور را هدف بلند مدت خود قرار داده است.

در این راستا با تشکیل شبکه ای از اساتید برجسته کشور ضمن ورود فعال به این زمینه، آمادگی خود را برای جذب و اجرای پروژه های تحقیقاتی سازمان ها، شرکت ها و مراکز پژوهشی اعلام می نماید.

مدیریت صادرات

با ما جهانی شوید

مشاوره حقوقی و امور قراردادها

صنعت ونچر کپیتال و ماهیت منحصربفرد روابط قراردادی بین ارکان اصلی آن، شامل کارآفرینان، سرمایه گذاران و نهاد واسط، مستلزم مهندسی روابط به دقت تعیین شده بین فعالان اصلی صنعت می باشد. در این راستا تفاهم نامه ها، قراردادها و سایر مستندات باید به گونه ای تنظیم گردد که عدم اطمینان و عدم تقارن اطلاعاتی بین ارکان سیستم را به بهترین نحو ممکن حداقل نماید.

رایمندونچرز با آگاهی از مسائل بالقوه قراردادی این صنعت و چالش و مشکلات پیش رو و با برخورداری از تیم مشاوران حقوقی خود، با ارائه مشاوره های دقیق حقوقی، منافع ذینفعان کلیدی را همراستا و همسو نموده و عدم تقارن اطلاعاتی را از طریق عقد قراردادهای به دقت مهندسی شده به حداقل ممکن می رساند.

مشاوره علمی، فنی و مهندسی

مشاوره مالی و سرمایه گذاری

رایمندونچرز با دارا بودن تیم مالی و سرمایه گذاری حرفه ای و باتجربه، طیف وسیعی از خدمات مالی و سرمایه گذاری شامل ارزشگذاری طرح ها، تهیه Business Plan و Feasibility Study، خدمات مشاوره تأمین مالی، خدمات ادغام و اکتساب و ساختاردهی مجدد را در یک بسته کامل خدمات مشاوره تأمین مالی در اختیار کارآفرینان و سرمایه گذاران شبکه ارزش خود قرار می دهد.

کانال تلگرام

آخرین اخبار و مقالات

اینستاگرام

آخرین تصاویر

تلفن تماس

88510086 - 021

تهران سهروردی شمالی

خیابان فیروزه، مجتمع فیروزه