درباره ما

خانواده رایمندونچرز

مجموعه‌ای تخصصی، دانش محور و در حال رشد

بدنبال خلق بهترین تجربه کاربری و ارزش آفرینی در کسب‌وکارهای فناورانه

رایمندتک، مجموعه‌ای در حال رشد است که توسط فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر ایران و با بهره‌گیری از تجربیات پیشین ایشان و با هدف توسعه ونچر کپیتال به منظور حمایت از سرمایه‌های انسانی و کمک به توسعه همه جانبه و پایدار کشور تاسیس شده است. ماموریت ما ایجاد مکانی امن و مطمئن برای شکوفایی ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه و نیز تغییر فرهنگ سرمایه‌گذاری در ایران به سمت کارآفرینی و سرمایه‌گذاری خطرپذیر با محوریت تبدیل دانش به ثروت می‌باشد

این مجموعه که بنای خود را به بهره‌گیری از دانش و تجربیات جهانی قرار داده است، پایبندی به اصول و عملکرد حرفه‌ای و علمی را رویکرد همیشگی خود می‌داند. مجموعه رایمندتک، با بهره‌گیری از افرادی متخصص و مستعد با قابلیت‌های مختلف، نیاز خود به تخصص‌های گوناگونی که برای هر مجموعه این‌چنینی ضروری است مرتفع می‌سازد. خدمات متفاوت تحت برنامه‌ریزی‌های پیش‌بینی شده برای برخورد با موضوعات مختلف به مخاطبین مجموعه ارائه می‌شود.

اهداف ما

ارائه خدمات با کیفیت، اثر بخش و متمایز برای خلق داستانی جسورانه
ایجاد سازمانی چابک، باهوش و جسور با فضایی دوستانه و صمیمی
ایجاد ارزش افزوده حداکثری و تجاری سازی و تبدیل دانش به ثروت
اشتغالزایی مولد و حضور فعال در بازارهای داخلی و بین المللی

نحوه ارتباط طرح ها و سرمایه گذاران

عملکرد مجموعه رایمندتک در مواجهه با طرحها و سرمایه گذاران در اولین قدم دسته بندی طرح و رده بندی سرمایه گذاران است. پس از بررسی اولیه طرح پیشنهادی در جلسات و کارگروههای مختلف با حضور متخصصین مربوطه و آنالیز TRLو ریسک و بازده، بررسی مطابقت آن با توانمندی مجموعه، تحلیل SWOT، بررسی بازار، تحلیل رقبا و همچنین تهیه پیش طرح و یا طرح امکان سنجی Feasibility Study با نرم افزارهای مربوطه مانند Comfar Expert طی پروسه های از پیش تعیین شده، نهایتا مجموعه رایمندتک در طرح مورد نظر به صورت مشارکتی وارد شده و ضمن ارائه آن به سرمایه گذار متناسب با طرح، مدیرت آن را تا به نتیجه رسیدن بر عهده می گیرد.

شیوه مشارکت در غالب موارد به صورت تاسیس یک شرکت جدید با حضور صاحب طرح، سرمایه گذار و مجموعه رایمندتک و یا انتقال سهام شرکت پیشنهاد دهنده طرح به سرمایه گذار و مجموعه میباشد.

سرمایه گذاری خطرپذیر

 

 

چارت سازمانی

چارت سازمانی رایمند تک

فلوچارت عملکرد

مراحل سرمایه گذاری

کانال تلگرام

آخرین اخبار و مقالات

اینستاگرام

آخرین تصاویر

تلفن تماس

88510086 - 021

تهران سهروردی شمالی

خیابان فیروزه، مجتمع فیروزه