پذیرش و سرمایه گذاری

همواره در مسیر رشد کنار شماییم

ما در رایمند ونچرز، با افتخار، در کنار تیم‎های پرانرژی و ایده‌های بکرشان، برای ساختن داستان جسورانه آماده‎ایم.

اگر مدل کسب‎و‎کارتان استارتاپی و مقیاس‌پذیر است، تیم کامل، با انگیزه و شادابی دارید، نسخه اولیه محصول‌تان آماده و تست شده است و از نظر جذب کاربران اولیه، شرایط خوبی دارید، جای کاملاً درستی آمده‌اید، ما مدت‌هاست که منتظر شماییم!

از رسیدن‌تان به این مرحله خوشحالیم و دوست داریم در موفقیت‌های آتی کسب‎وکارتان سهیم باشیم.

موفقیت یک کسب‎‌وکار نوپا ابدا ساده نیست. از همین روست که رایمند ونچرز در کنار تامین سرمایه مورد نیاز شما، با بهره‌گیری از تیمی حرفه‌ای و متخصص در زمینه‌های کسب‌و‌کار، حقوقی، مالی و محصول همراه شما خواهد بود.

بدون شک برخورداری از دانش و تجربه کارآفرینان موفق و صاحب‌نظران خوشنام اکوسیستم در کنار دسترسی به ارتباطات گسترده رایمند ونچرز در فضای استارتاپی ایران فرصتی است تا شما با خاطری آسوده‎تر در فکر رشد و توسعه کسب‌و‌کارتان باشید و به آن دست یابید.

شرایط لازم برای شروع ماجراجویی

پتانسیل رشد

جاه‌طلب باشید و درکنار مقیاس‎پذیری کسب‌وکارتان، رشد سریع داشته باشید. ما به دنبال شرکت هایی هستیم که می توانند به سرعت رشد کنند. تیم مدیریتی استارتاپ می بایست برنامه ‏ای برای تولید سود قابل توجه با نگاه همزمان به راههای متعدد درآمد زایی داشته باشد.

بازار هدف جذاب

استارتاپ باید راهکاری متناسب برای حل مشکلاتی که با تمرکز بر یک بازار هدف خاص مدنظر استارتاپ (به ‏عنوان مثال، یک بازار بزرگتر از ۲۰ میلیارد تومان) قرار گرفته باشد، ارائه کند و باید بتواند چشم انداز روشنی برای تصاحب سهم قابل قبولی از این بازار ارائه کند.

استراتژی خروج

ما به دنبال افزایش حداقل ۵ برابری سرمایه گذاری رایمند، در طی ۲ یا ۵ سال هستیم. با توجه به احتمال عدم موفقیت استارتاپ ها در مراحل اولیه، رایمند انتظار یک استراتژی خروج مرحله به مرحله از سوی استارتاپ را دارد که شامل مراحل عملیاتی و استراتژیک باشد و چگونگی خروج ما را به طور کامل تشریح نماید.

تیم

از مهم ترین موارد بررسی امکان سرمایه‏ گذاری در استارتاپ‏ها، ویژگیهای اخلاقی و حرفه‏ ای و تعهد و اشتیاق بنیانگذار استارتاپ نسبت به کسب و کارشان است. تیم باید پذیرای راهنمایی های ارائه شده توسط کارشناسان رایمندونچرز و تیمی با انگیزه، توانمند و جنگجویی باشد.

فاکتورهای مالی

پیش ‏بینی‏ های مالی ارائه شده توسط استارتاپ باید منطقی و دست‏ یافتنی باشد. رایمندونچرز به تناسب دارایی ها، جریان نقدی و میزان سود با فرضیات و پیش بینی های مالی ارائه شده توجه می‏کند و برنامه استارتاپ در مورد سرمایه درخواستی را بررسی می‏کند.

مزیت رقابتی

عوامل کلیدی که در ارزیابی مزایای رقابتی مورد توجه رایمند قرار دارد، عبارتند از: پتنت ثبت‏ شده، مجوز انحصاری، دسترسی به ارتباطات بازاریابی و شبکه توزیع، ارائه محصول بعنوان پیشرو در بازار و سایر ویژگیهای اختصاصی

فرایند آغاز تا پایان ماجراجویی

سرمایه گذاری

درخواست پذیرش و سرمایه گذاری

همواره در تمامی مراحل ماجراجویی و مسیر رشد کنار شماییم

رنجیره ارزش رایمند ونچرز

ما در رایمند معتقدیم که کسب و کار‌ها در هر مرحله ای که باشند، از شکل گیری ایده تا توسعه قطب‌های کسب و کاری بالغ، می‌توانند با بهره‌گیری از یک سازمان تخصصی ساختار یافته، رشد کنند. حال رایمند در هر مرحله از رشد کسب و کار چه کمکی به شما خواهد کرد ؟

 

سرمایه گذاری

فلوچارت عملکرد

مراحل سرمایه گذاری

کانال تلگرام

آخرین اخبار و مقالات

اینستاگرام

آخرین تصاویر

تلفن تماس

88510086 - 021

تهران سهروردی شمالی

خیابان فیروزه، مجتمع فیروزه